0850 840 0 313 (pbx)

Hakkımızda

Bizi Tanıyın.

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana Ankara’da faaliyetlerini sürdüren dinamik, yazılım bilgi yönetim sistemlerini üretebilen, sahada işletmeye alabilen ve destek hizmetlerini Türkiye ve Dünya genelinde sunabilecek kabiliyete sahiptir. Yenilikçi bir yazılım ve mühendislik firmasıdır.

Ana faaliyet konusu; ileri teknoloji ürünler, yüksek katma değerli yayımlar ve projeler üretmektedir. ANKAZAN YAZILIM, Enerji ve Akaryakıt sektörü öncelikli olmak üzere paket yazılım ve özel çözümler ile hizmetinizdedir..

Muhasebe yazılımlarının yanı sıra özel sektörde ve kamu sektöründe ihtiyaca yönelik esnek, geliştirmeye ve büyümeye açık, modüler, yönetimi ve bakım süreci kolay, gelişmiş raporlama yetenekleri olan yazılım projeleri ve teknoloji çözümleri üretir.

ANKAZAN YAZILIM Limited Şirketi, Sektörel gündemi yakından takip eden bir firma olarak, büyümekte olan oyun ve animasyon pazarında da yer almak için ar-ge çalışmalarına başlamıştır. Hizmet anlayışımızın temelinde, müşterilerimizin birer iş ortağı olduğu inancıyla, hedeflerine ulaşmaları yolunda ihtiyaç duydukları çözümleri, uygun zamanda maliyet ve ihtiyaçları karşılayacak şekilde sunmak yatmaktadır.

Şirketimiz yenilikçi yapısıyla, ar-ge ve mühendislik yeteneklerini kendilerine sağlanan eğitim imkanlarıyla sürekli geliştiren personeliyle kimliğini dinamik tutarak, müşterilerimizin bize olan güveninin devamlılığını sağlamak amacı ile hizmet vermektedir.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 840 0 313

©2017-2019 ANKAZAN YAZILIM LTD. ŞTI. (ATO Sicil : 414204)
Kredi Kartı Geçerlidir.
Top